تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

پست وبلاگی
دوست داشتن حقیقی یا عشق مجازی مدت مطالعه: 2 دقیقه
ای سنج 01 آبان 1398 مدت مطالعه: 2 دقیقه

دوست داشتن حقیقی یا عشق مجازی

عشق مجازی یا دوست داشتن حقیقی؟

در عصر ارتباطات با گسترش فضای مجازی نوع روابط تغییر کرد در حالی که خیلی از افراد در فضای مجازی با هم آشنا می شوند اما در ادامه با دید سنتی جلو می روند و این سبب آسیب هایی به فرد می شود.

قبل تر وقتی پسر ودختری با هم قرار می گذاشتند دو نفر بودند ولی امروزه چهار نفر هستند و اسمارت فون ها معمولا روی میز مابین این دو نفر قرار میگیرند.

با توجه به این مسئله نوعی در هم آمیختگی روابط به وجود آمده و هم نشینی ها اکثر اوقات به صورت فیزیکی است نه ذهنی و هشیارانه …

داستان از جایی شروع می شود که آقایی برای خانومی در فضای چت قلب میفرستد و خانم این قلب را به مفهوم عشق و دوست داشتن برداشت می کند و از آن زمان دیگر با دید دوست پیغام نمی دهد بلکه تفکرات رمانتیک را چاشنی پیغام هایش می کند، رابطه پیش می رود، یک روز آقا پسر پیشنهاد می دهد که با هم برای تماشای فوتبال به کافه ای بروند.

دوست داشتن
خانم پس از رسیدگی حسابی به تیپ و ظاهر خود با کلی حس رمانتیک راهی کافه می شود ، پس از ملاقات یکدیگر و سلام و احوالپرسی آقا پسر مشغول تماشای فوتبال می شود و خانم که تمام توجهش را معطوف به این کرده که آقا پسر به چه چیزی در او توجه می کند، پس از عدم دریافت این توجه نا امید و سر خورده از آن قرار به منزل باز می گردد.

این داستان را به دفعات در فضای این روزها دیدیم ،مشکل از جایی شروع می شود که شما با کسی صمیمی می شوید که از فضای ذهنی او بی خبرید و بر اساس تفکرات خودتان رفتار های او را ادراک می کنید.

شاید فرستادن قلب برای یک نفر مفهوم پسندیدن یا محبت داشته باشد اما فردی دیگر با تپش های قلبش آن قلب را ارسال کند و اینجاست که یکنفر به عنوان دوست معمولی به دیگری می نگرد اما طرف مقابل حس می کند که معشوقه ی اوست …

قبل از جدی شدن روابط در فضای مجازی حتما خوب شخصیت طرف مقابل رابشناسید و سعی کنید از دنیای او به مکالمات و رفتارها معنی دهید.

مسئله دیگر خود اپلیکیشن های ارتباطی هستند که باعث ایجاد شکافی بین زوج ها شدند .امروزه دایره ارتباطات محدود به جغرافیا نیست و افراد می توانند برای خود گروههای دوستی بزرگی بسازند، پارتنر خود را انتخاب کنند و شاید حتی با او ازدواج کنند.

اما شکایت ها زمانی شروع می شود که فرد بعد از ازدواج و یا ورود به رابطه توجه لازم را دریافت نمی کند و عامل آن را ارتباطات مجازی همسرش با دیگران می داند.

دوستی
حتما در هنگام شناخت به این نکته دقت کنید که روابط فرد در فضای مجازی به علت حفظ رابطه با دوستان قدیم است، نه به دنبال دوستانی جدید که بر اثر عادات قدیمی شکل گرفته و می تواند برای رابطه آسیب زا باشد.

اعتیاد به فضای مجازی می تواند سبب از بین رفتن ارتباطات حقیقی و نهایتا شکست یک رابطه شود…

در آخر باید به این نکته اشاره کرد که عملکرد افراد در فضای مجازی بازتابی از شخصیت فرد است و در شناخت تا حدود زیادی می تواند کمک کننده باشد پس در فضای مجازی آگاهانه انتخاب کنید…
چه درگیر دوست داشتن حقیقی باشید و چه عشق مجازی، تست عشق استرنبرگ می تواند بینش های ارزشمندی را در مورد سبک عشق شما ارائه دهد و درک عمیق تری نسبت به عشق پیدا خواهید کرد.

10 گام در جهت مدیریت بحران های زندگی
10 گام برای شناسایی اهداف و آرزوها
عشق یک طرفه چیست؟
سبک عشق ورزی شما چه چیزی در مورد دوران کودکیتون میگه؟
رابطه افلاطونی چیست؟
وقتی رابطه شما صمیمیت لازم را ندارد چه کاری باید انجام دهید
270 سوال قبل از ازدواج که حتما حتما باید بپرسید !!!
هورمون عشق یا اکسی توسین چیست؟ راه های افزایش آن
سندروم قلب شکسته یا مرگ عاشقانه چیست؟!!
افسردگی بعد از ازدواج | علائم و دلایل آن
جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید
لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید