تست شخصیت شناسی MBTI ⚡ رایگان

تست شخصیت شناسی MBTI ⚡ رایگان

تست شخصیت شناسی MBTI ⚡ رایگان تست شخصیت شناسی MBTI ⚡ رایگان
اینفوگرافی
حیوان درون شما چیست؟ مدت مطالعه: 1 دقیقه
ای سنج 20 مهر 1400 مدت مطالعه: 1 دقیقه

حیوان درون شما چیست؟

افراد براساس ویژگی های رفتاری و فکری که دارند دارای تیپ های شخصیتی متفاوتی می باشند. مایرز و بریگز نشان داده اند که ۱۶ تیب شخصیتی وجود دارد که بر این اساس می توان افراد را تیپ بندی کرد، بنابراین می توان اذعان نمود که تیپ شخصیتی یکی از مهم ترین موضوعات در حوزه روان شناسی شخصیت می باشد.

برای شناسایی تیپ شخصیتی ابزارها و آزمون های مختلفی وجود دارد که یکی از معتبر ترین و معروف ترین آن ها تست شخصیت شناسی mbti می باشد که شما از طریق این سایت می توانید به تیپ شخصیتی خود پی ببرید.

از سوی دیگر باید گفت هر یک از حیوانات دارای ویژگی منحصر به خود می باشند بنابراین در اینجا یک طبقه بندی از حیوانات آورده شده است که بتوانید براساس تیپ شخصیتی که از طریق تست mbti بدست می آورید به حیوان درونی خود پی ببرید. 

لازم به ذکر است که این موضوع نمی تواند صد در صد معتبر باشد بنابراین تا حدودی فقط می توانید به عنوان یک سرگرمی روان شناسی به آن نگاه بیاندازید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این که حیوان درون شما چیست؟ به اینفوگرافی زیر توجه کنید. 

 توجه: در صورتی که تصویر واضح نیست اینجا را کلیک کنید.

حیوان درون شما

 

 نمی دونی چه تیپ شخصیتی داری؟ اشکال نداره برو تو لینک زیر و ببین چه کد شخصیتی داری؟

شروع تست MBTI کاملا رایگان  👉

 

جمع بندی ای سنج

در اینفوگرافی حاضر، در مورد این موضوع صحبت کردیم که حیوان درون شما چیست؟ همانطور که در اینفوگرافی بالا مشاهده کردید هر فردی براساس این که دارای چه تیپ شخصیتی می باشد از یک حیوان درونی متفاوتی برخودار می باشد. شما از طریق تست mbti  می توانید به تیپ شخصیتی خود پی ببرید و در نتیجه با شناسایی تیپ شخصیتی خود به حیوان درون تان پی ببرید.
آیا حیوان درونی که براساس تیپ شخصیتی تان تعریف شده است با روحیات شما همخوانی دارد؟ لطفاً دیدگاه و نظرات ارزشمند خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید