تست هوش IQ ریون - رایگان

تست هوش IQ ریون - رایگان

تست هوش IQ ریون - رایگان تست هوش IQ ریون - رایگان
اینفوگرافی
بهترین مشاغل برای درونگراها و برونگراها مدت مطالعه: 1 دقیقه
ای سنج 10 خرداد 1400 مدت مطالعه: 1 دقیقه

بهترین مشاغل برای درونگراها و برونگراها

بعضی از افراد در تعامل با دیگران انرژی می گیرند در حالی که امکان دارد افراد دیگر، از این نوع تعاملات و رفت و آمدها به شدت خسته شوند. روان شناسان، افرادی که مدام در تعاملات با دیگران به سر می برند را برون گرا و افراد منزوی را درون گرا نامیده اند. نتایج مطالعات حاکی از آن است که بین نوع شغل و وضعیت تیپ شخصیتی افراد تناسب وجود دارد و افرادی که به این ارتباط آگاه هستند و شغلی را انتخاب کرده اند که با تیپ شخصیتی آن ها تناسب داشته باشد از موفقیت و رضایت شغلی بیشتری نسبت به سایرین برخوردار می شوند.
"ولی آن چه که در جامعه قابل مشاهده می باشد این است که متاسفانه بسیاری از افراد در مشاغلی فعالیت دارند که متناسب با تیپ شخصیتی  آن ها نیست."

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین مشاغل برای درونگراها و برونگراها به این اینفوگرافی مفید نگاهی بیندازید.

 توجه: در صورتی که تصویر واضح نیست اینجا را کلیک کنید.

درون گراها و برون گراها

 جمع بندی ای سنج

در این اینفوگرافی بهترین مشاغل برای درونگراها و برونگراها به تصویر کشیده شد. همانطور که گفته شد میزان رضایت، موفقیت و ماندگاری افراد در شغل های خود به این بستگی دارد که افراد بتوانند مشاغلی را انتخاب کنند که با وضعیت تیپ شخصیتی آن ها و درون گرا یا برون گرا بودن آن ها، همسو باشد. 
 آیا تناسب بین وضعیت درونگرا و برونگرا بودن افراد و مشاغل آن ها برای شما هم جالب بود؟ لطفاً دیدگاه و نظرات ارزشمند خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید