تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

پست وبلاگی
راه های برخورد با افراد عصبانی مدت مطالعه: 1 دقیقه
ای سنج 29 دی 1398 مدت مطالعه: 1 دقیقه

راه های برخورد با افراد عصبانی

-ابتدا از خود بپرسید که آن شخص به چه دلیلی عصبانی است؟ آیا شما تاثیری روی عصبانیت وی داشته اید؟ اگر شما دلیل عصبانیت وی بوده اید، خیلی واضح درباره ی این موضوع با او صحبت کنید. برای مثال به او بگویید: “من می دونم اشتباه از جانب من بوده، به همین منظور این کار ها رو برای اصلاح شرایط انجام می دهم”.

عصبانیت
این جملات احتمالاٌ باعث آرام تر شدن فرد مقابل تان می شود.
-آرامش خودتون رو حفظ کنید.
وقتی مشاهده می کنید کسی از دست شما ناراحت است، سر او داد نزده و پرخاشگری نکنید. هر چند ممکن است کنترل خود کار سختی باشد، اما لازم است.
-چهره ی حق به جانب و تهدید گرا را از خود دور کنید.
از گفتن جملاتی مانند: “اصلاً تو همیشه همینی” یا “تو هر وقت عصبانی می شی، سر من داد می زنی”. شما به جای این جملات می توانید بگویید: ” میشه سرم داد نزنی؟” یا ” میشه یه ذره آروم تر برخورد کنی؟”

کنترل عصبانیت

کنترل عصبانیت

-گاهی اوقات فرد مقابل ما به حدی عصبانی است که با مکالمه ی سالم و معقول، نمی توانیم به نتیجه مطلوبی برسیم. برای همین لازم است تا بحث را در آن مقطع زمانی رها کرده و با گفتن جملاتی :” لطفاً بعداً درباره ی این موضوع صحبت کنیم. من بابت کاری که کردم، عذر می خوام”، صحنه رو ترک کنیم.
-خود را امن نگه دارید!
هر گاه با فرد عصبانی روبرو می شوید، حفظ امنیت خود از نظر روحی و فیزیکی بسیار اهمیت دارد. اگر به این نکته توجه نداشته باشید، ممکن است صدمه ی روحی و فیزیکی بسیاری را متحمل شوید.
سعی کنید هنر مدیریت رها کردن لحظه ای رو فرا بگیرید. زیرا اصرار بیش از اندازه بر روی چیزی، سبب نتیجه ی عکس می شود.

جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید
لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید