تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

رفتار غذا خوردن
محدثه مختاری 13 آبان 1399             

رفتار غذا خوردن

این قسمت: رفتار غذا خوردن
تاریخ انتشار: 13 آبان 1399

رفتار غذاخوردن در روانشناسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سبک زندگی سالم برای داشتن سلامت روانی و جسمانی نیازمند یک برنامه غذایی صحیح و اصولی است.

غذای خوب برای سلامتی و تندرستی ضروری است. رژیم غذایی سالم به ما در حفظ وزن مناسب کمک می کند و خطر ابتلا به دیابت، فشار خون بالا، کلسترول بالا و همچنین خطر بیماری های قلبی و انواع خاصی از سرطان را کاهش می دهد.
تغذیه سالم فواید بسیار دیگری نیز دارد. وقتی خوب می خوریم، بهتر می خوابیم، انرژی بیشتری می گیریم و بهتر تمرکز می کنیم. همه اینها منجر به زندگی سالم تر و شادتر می شود. رفتارغذاخوردن زمانی می تواند تجربه خوشایند و مفیدی باشد که ما در رابطه با اصول و قواعد آن بیشتر بدانیم. ما در این پادکست سعی کرده ایم با بررسی مقالات روز دنیا نکاتی را در این رابطه به شما بیاموزیم. بنابراین همراهمان باشید و این پادکست را با دقت بگوشید!!

نظر شما در رابطه با اصول درست غذا خوردن چیست؟ آیا تا به حال به خاطر زیاده روی یا سبک غذا خوردن ناسالم به بیماری مبتلا شده اید؟ لطفا سوالات و نظرات خود را در بخش کامنت، با ما و شنوندگان این پادکست به اشتراک بگذارید.

  با ما همراه باشید و خوبتر زندگی کنید.

 

لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید
18 آبان 1399 07:39

سلام عرض وخدا قوت خدمت شما عزیزان دل که به فکر سلامت روح و روان مردم هستید ممنون از اینهمه وقت گذاشتن خیلی من همیشه مجله ای سنج دنبال میکنم 🙏🙏