تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

تست استعدادیابی کلیفتون منتشر شد

نقش تغذیه بر سلامت ذهن و روان
ای سنج 28 آبان 1399             

نقش تغذیه بر سلامت ذهن و روان

نقش تغذیه بر سلامت ذهن و روان
تاریخ انتشار: 28 آبان 1399

غذا خوردن عامل مهمی در ابعاد مختلف سلامتی است. در این پادکست می خواهیم به شما در رابطه با نقش مهم تغذیه بر سلامت روان صحبت کنیم.

آیا به دنبال روش هایی برای بهبود سلامت عاطفی و روانی خود هستید؟ غذا بیشتر از آنچه که فکر می کنید روانتان را تحت تاثیر قرار می دهد! وقتی ارتباط قوی بین ذهن و سیستم گوارش را درک کنید، مطمئنا با تغییرعادت غذایی مسئولیت سلامت روان خود را بیش از پیش بر عهده می گیرید.

عادات غلط خوردن و آشامیدن بر افکار و اعمال ما تأثیر منفی می گذارد. اشتهای بی قید و شرط  بر تفکر تاثیر گذاشته و باعث استدلال ضعیف می شود. تمرین اعتدال در غذا خوردن می تواند به شما کمک کند تا فردی صبورتر باشید. مطالعات نشان داده است که یک رژیم غذایی متعادل و غنی از سبزیجات و میوه ها به احساس سلامتی کمک می کند. این در حالی است که تغذیه نامناسب منجر به مشکلات جسمی و روانی شده و کیفیت زندگی را کاهش می دهد.

اکثر ما به طور معمول بدون مراقبت و خویشتنداری، رفتار غذا خوردن بدی را دنبال می کنیم. درک نقش تغذیه بر جنبه های روانشناختی می تواند اهمیت این مسئله را برای شما بیشتر برجسته نماید. در این پادکست با ما همراه باشید تا نقش تغذیه را بر سلامت روان با هم مرور نماییم.

به نظر شما تغذیه چه تاثیرات دیگری بر سلامت روان دارد؟ با نظرات ارزشمند خود جهت بهتر شدن گوشیدنی های خوب زی به ما کمک کنید.

با ما همراه باشید و خوبتر زندگی کنید.

لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید