تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

اینفوگرافی
اینفوگرافی تیپ شخصیت INTJ مدت مطالعه: 1 دقیقه
ای سنج 04 بهمن 1399 مدت مطالعه: 1 دقیقه

اینفوگرافی تیپ شخصیت INTJ

INTJ ها افرادی آرام، هدفمند و باهوش هستند که از خود و دیگران تعالی می طلبند. آنها متفکران هستند که می توانند دانش عمیقی در مورد مسائل کلان مانند اقتصاد یا سیاست داشته باشند. INTJ ها می توانید اشکالات موجود در سیستم های موجود را بررسی کنند، شکاف ها را شناسایی کرده و راه حل های خلاقانه  را ارائه دهند.

انرژی مورد نیاز برای استقامت با خلاقیت آنها ارتباط دارد. این به آنها امکان می دهد در بیشتر مشاغل خود موفق باشند. INTJ ها با یک چالش فکری روبرو هستند و معتقدند که می توانند به رشد جامعه کمک کنند. در حالی که بیشتر جنبه تحلیلی و منطقی را می بینند، تنها کسانی که به INTJ نزدیک هستند می توانند خلاقیت آن ها را ببینند.

خلاصه تیپ شخصیت INTJ

 برای اینکه بتوانید با کلیت ویژگی های افراد INTJ آشنا شوید در زیر اینفوگرافی مربوط به این تیپ شخصیتی را برای شما ارائه کرده ایم:

توجه: در صورتی که تصویر واضح نیست اینجا را کلیک کنید. 

آیا شما تیپ شخصیت INTJ هستید؟ به نظرتان چه ویژگی های دیگری در این تیپ شخصیتی وجود دارد؟ دیدگاه خود در رابطه با شخصیت INTJ را با ما به اشتراک بگذارید.

 

ورود به صفحه اصلی سامانه MBTI

 

 

اینفوگرافی تیپ شخصیت INFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENFJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ENTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ESTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت INFP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTJ
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISTP
اینفوگرافی تیپ شخصیت ISFJ

سوالات متداول

  • اینفوگرافی تیپ شخصیت INTJ چیست؟

    • اینفوگرافی تیپ شخصیت INTJ خلاصه ای مصور از شخصیت INTJ در تست MBTI می باشد.
  • آیا من شخصیت INTJ دارم؟

    • برای اطلاع در مورد تیپ شخصیت خود به بخش آزمون های ای سنج مراجعه نموده و این تست را انجام دهید. پس از آن می توانید از تفسیر کامل برای شناخت بهتر خود استفاده کنید.
لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید
منصور شیرمرد
27 مرداد 1402 22:56

با عرض سلام و ادب، ضمن تشکر از زحمات گروه سایت ای سنج؛این سایت برای تست شخصیت از برترین سایت‌هایی است که تاکنون بنده استفاده نموده‌ام، البته دوره MBTIرا حضوری هم گذرانده بودم لذا این سایت با داشتن بخش های تکمیلی کامل می باشد.البته فقط با این تست نمی‌توان کل استراتژی زندگی شغلی و خانوادگی را به پیش برد لیکن یکی از الزاماتی است که ما شخصیت‌هایمان را بر اساس الگوهای علمی شناسایی کنیم و بتوانیم در جامعه با تعامل با دیگران و با رعایت حفظ حریم شخصی زندگی نماییم رضا مجدداً از زحمتکشان این سایت سپاسگزاریم آرزوی توفیقات روز افزون را نیز از خداوند سبحان برایشان مسئلت می‌نماییم.

08 تیر 1402 00:50

بنظرم یه INTJ اشتیاق خیلییییییی زیادی برای یادگیری و دانش دارن

04 اردیبهشت 1401 00:05

از نظر من هر INTJ میخواد که طرز تفکرات و علمش رو برای هم به نمایش بگذاره و همیشه میخوان که واسه جامعه خود مفید باشند

15 مهر 1400 03:15

این تست اعتبار سنجی را هم زدم خیلی خوب بود .من تا حالا ۷ بار تست شخصیت را زدم .در سایتهای مختلف . و ۵ بار intj و دو بار موارد دیگه دراومد .مردد بودم که چرا این طوری شد .این اعتبار سنجیه با ۹۰٪ صحت بهم اطمینان داد که درسته .البته خودم از این تیپ خیلی خوشم میاد و علاقه وافری بهش دارم .برای همون نگرانم مبادا این تیپ نباشم ،بسیار متاسف خواهم بوداگر تیپ دیگه ای باشم ولی الان به اطمینان رسیدم با تشکر از شما یک مطلبی برای intj های دیگه که این پیام را ببینند ما در دنیای پیچیده ای زندگی میکنیم که در جایگاه مناسب خودمون نیستیم .چه بعنوان ملت چه بعنوان شخص .دنیایی که کلید فهم و درکش دانش و تکنولوژی می باشد .با استراتژی مناسب و هدف گذاری و هدف سازی مناسب می توان به موفقیت رسید