تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

آنا فروید

آنا فروید دختر روانشناس مشهور، زیگموند فروید است. او مانند پدرش یک روانشناس مشهور است که دلیل شهرت وی به شرح زیر است:

روانکاوی کودکان

 

آنا فروید

Anna Freud

بیوگرافی


آنا فروید، دختر زیگموند فروید، مانند پدرش به گسترش روانکاویبه ویژه روانکاوی کودک کمک کرد. در این بخش می خواهیم به طور کامل به زندگینامه او بپردازیم. همچنین شما می توانید فهرست مطالب را از باکس زیر مشاهده نمایید.

آنا فروید کیست؟

آنا فروید (3 دسامبر 1895 - 9 اکتبر 1982) روانکاو انگلیسی با اصالت اتریشی- یهودی بود. وی به عنوان ششمین و کوچکترین فرزند زیگموند فروید و مارتا برنایز در وین به دنیا آمد. او راه پدرش را دنبال کرد و در زمینه روانکاوی همکاری کرد. در مقایسه با پدرش، کار او بر اهمیت منیت و "خطوط رشد" طبیعی آن و همچنین شامل تمرکز ویژه ای بر کار مشترک در طیف وسیعی از زمینه های تحلیلی و مشاهده، تأکید داشت.
پس از آنکه خانواده فروید در سال 1938 با ظهور رژیم نازی در اتریش مجبور به ترک وین شدند، آنها فعالیت روانکاوی و فعالیت های پیشگامانه خود را در روانشناسی کودک در لندن از سر گرفتند و در سال 1952 دوره و کلینیک کودک درمانی همپستد (آنا ملی فروید فعلی) را بنیان نهادند.) 

زندگینامه کودکی آنا فروید

آنا فروید در 3 دسامبر 1895 در وین، اتریش- مجارستان متولد شد. وی کوچکترین دختر زیگموند فروید و مارتا برنایز بود. او تحت "شرایط بورژوائی" بزرگ شد. به نظر می رسد آنا فروید کودکی نسبتاً ناخوشایندی داشته است که در آن "هرگز رابطه نزدیک و دلپذیری با مادرش برقرار نکرده و در عوض توسط پرستار کاتولیک خود ژوزفین پرستار شده است". او به سختی می توانست با خواهر بزرگ ترش، سوفی، کنار بیاید. علاوه بر این رقابت بین این دو خواهر آنا بود "تا حدودی به جوانی نگران تبدیل شده بود و از پدرش شکایت می کرد که چگونه همه نوع افکار و احساسات غیرمعقول او را آزار می دهد".

او ممكن است از افسردگی رنج برده باشد، كه باعث اختلال در خوردن در وی شده بود. بارها و بارها به مراکز بهداشتی رفت تا اختلال خوردن خود را درمان کند.
رابطه نزدیک آنا و پدرش با بقیه اعضای خانواده متفاوت بود. او کودکی پر جنب و جوش و آوازه شیطنتش همه جا پر شده بود. آنا از نوجوانی، به کارهای پدرش علاقه مند شد و اجازه یافت در جلسات انجمن روانکاوی تازه تأسیس وین شرکت کند. که فروید در خانه خود تشکیل میداد.

بیشتر بدانید

آنا فروید علاوه بر هرمین هوگ- هلموت و ملانی کلاین، بنیانگذار روانشناسی روانکاوی کودک قلمداد می شود.

زندگینامه تحصیلی آنا فروید

آنا در Cottage Lyceum، یک مدرسه متوسطه دخترانه در وین، ثبت نام کرده و در اکثر دروس پیشرفت خوبی داشته است. هجوم مداوم بازدیدکنندگان خارجی به خانه فروید آنا را برانگیخت تا با صحبت به زبان های مختلف از پدرش تقلید کند. وی به سرعت انگلیسی و فرانسوی را فرا گرفت و دانش پایه ای از ایتالیایی را کسب کرد. تجربیات مثبتی که در دبیرستان داشت او را بر آن داشت تا ابتدا شغل معلمی را انتخاب کند.

وی پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در سال 1912، در ماه های زمستان تعطیلات طولانی تری را در ایتالیا گذراند. او برای مدتی عدم اعتماد به نفس، ترس و عدم اطمینان از آینده را داشت و این نگرانی ها را در مکاتبه با پدرش، که شروع به خواندن نوشته هایش کرده بود، در میان می گذاشت. در پاسخ، او را آرام کرد و در بهار 1913 او را در تور ورونا، ونیز و تریست همراهی کرد. بازدید از انگلیس در پاییز 1914 با همکار پدرش، ارنست جونز، باعث شد او به آنا علاقمند شود و این مسئله فروید را نگران کرد. توصیه او به جونز در نامه ای به تاریخ 22 ژوئیه 1914 این بود که دخترش در حال حاضر آمادگی ازدواج و مسائل جنسی را ندارد و در عوض هر مردی را رد می کند.

زندگینامه شغلی آنا فروید

آنا در سال 1914 امتحان تدریس خود را گذراند و به عنوان معلم در مدرسه قدیمی خود، لیسوم کلبه شروع به کار کرد. وی از سال 1915 تا 1917 به عنوان معلم دانش آموزان کلاس سوم، چهارم و پنجم کار می کرد. وی برای سال تحصیلی 1917-18 اولین تجارت خود را به عنوان معلم کلاس (مدیر مدرسه) برای سال دوم" آغاز کرد. به دلیل موفقیت هایش در سال های مدرسه 1915-18 ، وی بسیار مورد توجه سرپرست خود، سالکا گلدمن قرار گرفت، وی نوشت که "برای همه مأموریت های خود غیرت زیادی نشان می دهد" و او به دلیل "آمادگی ای وظیفه شناسانه" شناخته شد و از آن قدردانی شد، برنامه تدریس وی "، چنان موفقیت آمیز بود که از او دعوت شد تا با پیمان منظم چهار ساله از پاییز 1918 ادامه دهد.
با تشویق و کمک پدرش، او تحقیقات خود را در زمینه ادبیات روانکاوی ادامه داد و اولین کار ترجمه خود را در انجمن روانکاوی وین در تابستان 1915 انجام داد: مقاله جیمز جکسون پوتنام و هرمین هوگ-هلموت (انگلیسی). وی در سال 1916 و 1917 در سخنرانی های روانکاوی توسط پدرش در دانشگاه وین شرکت کرد. در سال 1918 او از آموزش روانكاوی حمايت كرد و در اكتبر همان سال با او وارد تحليل شد. بعد از اینکه در سال 1918 به سل آلوده شد و متعاقباً چندین دوره بیماری را تجربه کرد، در سال 1920 از تدریس استعفا داد.