کارما یوگا چیست؟

کارما یوگا به معنای انجام عمل فداکارانه، بدون غرور و منیت است و مزایای بسیاری از جمله خودآگاهی، رستگاری و نزدیکی به خداوند برای فرد به همراه دارد.

5.0 از 1 راًی

راز موفقیت بیل گیتس

بیل گیتس، یک کارآفرین، سرمایه گذار و نیکوکار و بازرگان موفق است که با تاسیس شرکت مایکروسافت به موفقیت و ثروت زیادی دست پیدا کرد.

5.0 از 1 راًی

راز موفقیت وارن بافت

وارن بافت یک سرمایه گذار، تحلیلگر، نیکوکار موفق و ثروتمند آمریکایی است که با پیروی از برخی اصول توانسته به موفقیت بزرگی دست پیدا کند.

3.7 از 3 راًی

آیا کارما حقیقت دارد؟

نظرات متفاوتی در مورد قانون کارما وجود دارد و در این میان برخی افراد به قانون کارما باور دارند و آن را واقعی می دانند و عده ای دیگر مخالف کارما هستند.

5.0 از 1 راًی

قانون کارما چیست؟

کارما به ما می گوید هر عملی که در این دنیا انجام دهیم، خوب یا بد به ما بر می گردد و اطلاع از قانون کارما باعث موفقیت و زندگی بهتر می شود.

5.0 از 1 راًی

50 متن موفقیت

مرور متن های انگیزشی در مورد موفقیت، باعث ایجاد انگیزه، اشتیاق و الهام گرفتن برای تعیین اهداف و برنامه ریزی برای کسب موفقیت می شود.

5.0 از 1 راًی

شغل های جدید پردرآمد در ایران

با پیشرفت علم و فناوری مشاغل از حالت سنتی خارج شده و در نتیجه با کسب مهارت و تخصص می توان در مشاغل جدید به درآمد بالا دست یافت.

5.0 از 1 راًی

افسردگی و کاهش سیستم ایمنی

افسردگی یک اختلال روانی شایع بوده که تاثیر منفی زیادی بر سلامت جسمانی، ابتلا به بیماری های جسمانی و تضعیف سیستم ایمنی بدن دارد.

5.0 از 1 راًی

13 اصل موفقیت که نمی دانستید

موفقیت اصول خاص خودش را دارد و یکی از مهم ترین کارهایی که می توان برای دستیابی به موفقیت انجام داد، پیروی از اصول مهم موفقیت است.

5.0 از 1 راًی
فیلتر کردن مطالب
  • نمایش بر اساس