تست MBTI - شخصیت شناسی - رایگان

تست MBTI - شخصیت شناسی - رایگان

تست MBTI - شخصیت شناسی - رایگان تست MBTI - شخصیت شناسی - رایگان

روانشناسی قانونی چیست؟

یکی از رشته های نسبتا جدید و محبوب در علم روانشناسی، روانشناشی قانونی می باشد که این رشته ترکیبی از علم روانشناسی و حقوق است.

5.0 از 1 راًی

مروری بر مفهوم ثبات جنسیتی در کودکان

ثبات جنسیتی یکی از نظریات در مورد رشد هویتی جنسیتی در کودکان است که توسط لارنس کلبرگ آمریکایی برای اولین بار در سال 1966 مطرح شده است.

5.0 از 1 راًی

انسان گرایی چیست؟

یکی از رویکرد های تاثیر گذار در علم روانشناسی، رویکرد انسان گرا می باشد که تاکید ویژه ای بر توانایی و اراده انسان ها دارد.

5.0 از 1 راًی

قانون اثر در روانشناسی

ادوارد ثرندایک طی آزمایشات متععد خود، قانونی به نام قانون اثر را ارائه کرد که این قانون تاثیر به سزایی در رفتار های ما دارد.

5.0 از 1 راًی

نقش روانشناس ورزشی

امروزه یکی از رشته های محبوب روانشناسی، روانشناسی ورزش است که علاقه مندان در صورت داشتن تحصیلات و تجربه می توانند در این رشته کار و فعالیت داشته باشند.

5.0 از 1 راًی

اختلال سلوک چیست؟

اختلال سلوک یک اختلال رفتاری آسیب رسان می باشد که با الگوهای نقض قوانین اجتماعی و اذیت و آزار رساندن به دیگران تعریف می شود.

5.0 از 1 راًی

انواع نظریه های روانشناسی

انواع نظریات علمی که قابلیت تکرار و آزمایش چند باره را داشته اند، نقش مهمی در پیشبرد و پیشرفت علم روانشناسی هم در گذشته و هم اکنون داشته اند.

5.0 از 1 راًی

کل گرایی در روانشناسی یعنی چه؟

در رویکرد کل گرایی روانشناسی، کل یک چیز مورد توجه قرار می گیرد؛ در حقیقت می توان گفت رویکرد کل گرایی نقطه مقابل رویکرد جزئی گرایی با تقلیل گرایی می باشد.

5.0 از 1 راًی

جملات انگیزشی تصویری

نقل و قول ها و جملات انگیزشی در قالب تصویرهای مرتبط، می توانند به شما در برداشتن گام های بلندتر و رسیدن به موفقیت تاثیرگذار باشند.

5.0 از 1 راًی
فیلتر کردن مطالب
  • نمایش بر اساس