بسته خودشناسی

بسته خودشناسی

خودشناسی کامل به همراه تخفیف ویژه ، با انجام تست های روانشناسی پیشنهاد شده در این بسته علاوه بر شناخت کامل خود، راهکارهایی برای توسعه فردی در همه زمینه ها دریافت کنید...

خودشناسی کامل به همراه تخفیف ویژه ، با انجام تست های روانشناسی پیشنهاد شده در این بسته علاوه بر شناخت کامل خود، راهکارهایی برای توسعه فردی در همه زمینه ها دریافت کنید...


317000 تومان
267000 تومان
تعداد نظرات 0
امتیاز 5 / 5

 

من کی هستم؟

از زمان انسان های اولیه تا به امروز که جوامعی مدرن و متمدن شکل گرفته، انسان ها همواره به دنبال شناخت خود بوده اند، شناختی فراتر از ابعاد جسمانی و یا ظاهری که صرفا با دیدن حاصل می شود.

با رشد علوم انسانی و گسترده شدن ارتباطات، خودشناسی بیش از پیش اهمیت پیدا کرده تا جایی که افراد برای شناخت خود به روانشناسان مراجعه می کنند.یکی از راههای خودشناسی انجام صادقانه تست های روانشناسی معتبر و علمی می باشد.

 از تست های معتبر در این زمینه می توان به تست شخصیت شناسی نئو، تست رفتارشناسی دیسک، تست شخصیت شناسی 16 عاملی کتل و... اشاره کرد.

میل به خودشناسی در هر انسان سالمی که در جست و جوی موفقیت و بهبود شخصیت باشد وجود دارد و همین مسئله سبب می شود روزانه میلیون ها نفر در سرتاسر کره زمین برای شناخت خود از تست های روانشناسی معتبر استفاده کنند.

با توجه به اهمیت آگاهی از برخی موارد شخصیتی، بسته ای ترکیبی از چند تست روانشناسی معتبر توسط متخصصین ای سنج تهیه شده که در ادامه اطلاعات بیشتری راجع به آن ارائه می شود.

 

بسته ی ویژه خودشناسی شامل چه آزمون هایی می شود؟

تست شخصیت شناسی 16 عاملی کتل

یکی از معتبرترین تست های شخصیت شناسی که توسط ریموند کتل و براساس تحلیل صفات شخصیتی ساخته شده است.

از این تست در مشاوره های پیش از ازدواج، مشاوره های شغلی و تحصیلی و به طور کلی شخصیت شناسی پیشرفته استفاده می شود.

این تست علاوه بر 16 عامل مرتبه اول شامل جسارت، پایداری هیجانی، سلطه گری، صراحت، سرزندگی، اضطراب و ... 8 عامل مرتبه دوم شخصیتی شامل انعطاف پذیری، استقلال، خلاقیت، سازگاری و ... بررسی می کند.

با انجام نسخه پیشرفته این تست در تمام 24 مورد تحلیل تخصصی دریافت می کنید .علاوه بر آن راهکارها و مشاغلی با توجه به شخصیتتان دریافت می کنید.

 

تست شخصیت شناسی MBTI

یکی از معروفترین تست های شخصیت شناسی، تست mbti است که توسط مایرز و بریگز ساخته شده وحالا شما می توانید کاملترین نسخه ی این تست را در سایت ای سنج انجام دهید.

از این تست در مشاوره های شغلی و تحصیلی، مشاوره های فردی و گاها شناخت عمومی پیش از ازدواج استفاده می شود.

تست mbti شخصیت را ارزیابی می کند و بر اساس ویژگی ها شما را در یکی از 16 تیپ شخصیتی قرار می دهد. با انجام نسخه پیشرفته این تست در سایت ای سنج علاوه بر تحلیل دقیق تیپ شخصیتی تفسیری مفصل دررابطه با خلوص تیپ شخصیتی، نقاط ضعف و قوت، شخصیت های مشابه، ویژگی های شما در روابط بین فردی، سبک های یادگیری و بسیاری موارد دیگر دریافت کنید.

تست طرحواره های ناسازگار یانگ

طرحواره های ناسازگار، ذهنیت هایی هستند که عموما در دوران کودکی  شکل می گیرند و تا انتهای عمر در صورتی که درمان نشوند روی افکار و رفتار ما تاثیر می گذارند. با انجام نسخه پیشرفته  این تست 18 مورد از طرحواره های آسیب زا را به طور کامل در خود بررسی کنید و برای هر کدام از این تله های شخصیتی تفسیر تخصصی دریافت کنید.

همچنین متناسب با این طرحواره ها راهکارهای درمانی مختصر به شما توصیه می شود. از این تست در مشاوره های پیش از ازدواج، تشخیص بالینی و پژوهش های روانشناختی استفاده می شود.

تست هوش هیجانی بارآن

با انجام تست هوش هیجانی بارآن، eq  خود را ارزیابی کنید و خودتان را در روابط بین فردی بهتر بشناسید. این تست 15 مولفه ی مهم و تاثیر گذار در رابطه فرد با خود و دیگران را در شما بررسی و متناسب با آن ها راهکارهایی برای توسعه فردی ارائه می دهد.

از این تست در مصاحبه های استخدامی، مشاوره ی پیش از ازدواج، خودشناسی و بهبود مهارت های ارتباطی استفاده می شود.

تست اهمال کاری تاکمن

این تست میزان اهمال کاری را در شما بررسی می کند و متناسب با آن راهکارهایی برای کاهش اهمال کاری ارائه می دهد.

از این تست در مشاوره های شغلی تحصیلی و فردی استفاده می شود.

 

خرید بسته خودشناسی چه مزیت هایی دارد؟

با خرید این بسته علاوه بر شناخت کامل شخصیت ، از میزان هوش هیجانی یا هوش بین فردی خود آگاه می شوید، تله های شخصیتی خود را می شناسید و اهمال کاری که یکی از دشمنان موفقیت محسوب می شود را در خود ارزیابی می کنید.

همچنین در همه زمینه ها راهکارهایی برای ارتقا فردی دریافت می کنید.

 

 
 

 

 

تست‌های خودشناسی ابزارهایی هستند که با هدف شناخت بهتر خود و درک عوامل روانشناختی و رفتاری ما طراحی شده‌اند. این تست‌ها معمولاً به شما کمک می‌کنند تا بازخوردی درباره ویژگی‌ها، اعتقادات و مسائل دیگری که مرتبط با شما هستند دریافت کنید.

با انجام تست‌های خودشناسی، می‌توانید ویژگی‌ها، تمایلات، قوت‌ها و ضعف‌های خود را بهتر درک کنید. این آگاهی می‌تواند به شما کمک کند تا بهبود یابید، رفتارهای نامطلوب را تغییر دهید و استراتژی‌های بهتری برای مواجهه با چالش‌ها و مسائل زندگی انتخاب کنید.

نتایج تست‌های خودشناسی ممکن است با گذر زمان تغییر کنند، زیرا شرایط زندگی و تجربیات ما نیز تغییر می‌کنند. این تغییر ممکن است با بهبود خودآگاهی و کار بر روی خودمان ارتباط داشته باشد.

برخی از تست‌های خودشناسی ممکن است جامع باشند، اما در برخی موارد ممکن است نیاز به تکمیل و بررسی توسط متخصص روانشناسی باشد تا تفسیر و تبیین نتایج بهتر و دقیق‌تر انجام شود.

317000 تومان
267000 تومان

پیشنهاد سازمانی

برای انجام تست مورد نظر با تعداد بالا و امکانات بیشتر کلیک کنید...

سلام، جز کدوم دسته از کاربران ای سنج هستید؟
قدیمی جدید