بسته ی راهنمای شغل و رشته (برای انتخاب بهتر)

بسته ی راهنمای شغل و رشته (برای انتخاب بهتر)

بهترین راهنمای روانشناختی برای انتخاب شغل و رشته، با انجام تست های این بسته به شناخت خوبی از شخصیت، استعدادها، علائق، هوش و موارد دیگر دست خواهید یافت.

بهترین راهنمای روانشناختی برای انتخاب شغل و رشته، با انجام تست های این بسته به شناخت خوبی از شخصیت، استعدادها، علائق، هوش و موارد دیگر دست خواهید یافت.


165000 تومان
115000 تومان
تعداد نظرات 0
امتیاز 5 / 5

کدام مسیر مناسب من است؟

شغلی رو انتخاب کن که عاشقش هستی، اون وقت حتی یک روز هم در زندگیت مجبور نیستی کار کنی...

جمله ی بالا رو بخونیدو خوب بهش فکر کنید، به نظرتون تو اطرافیانمون چند نفر هستن که شغلی دارن که متناسب با شخصیت، استعدادها و علائقشون باشه؟

فکر می کنم به جرات بشه گفت درصد کمی از افراد چنین زندگی شغلی دارند و عموم افراد با معیار های جامعه و بدون شناخت از خود، دست به انتخاب شغل و رشته می زنند...

دختری که پس از موندن پشت کنکور برای سالهای متمادی بالاخره پزشکی قبول میشه و بعد از 7 سال تحصیل در این رشته هر روز احساس فرسودگی و بی انگیزگی می کنه،

دکتر شده اما شاد نیست و از زندگیش لذت نمی بره، حتی انگیزه لازم برای درمان بیماران رو هم نداره،

دکتر شده چون از بچگی پدر و مادرش بهش گفتن ما دوست داریم در آینده دکتر بشی،

دکتر شده چون در جامعه برچسب دکتر داشتن ارزش زیادی داره اما روحش پر می کشه وقتی یک مربی مهد کودک رو میبینه که از صبح کنار بچه هاست، می تونه باهاشون بازی کنه و زمان بگذرونه...

این مورد یک کیس واقعی بود ولی احتمالا شما هم افرادی رو دیدید که ناخواسته در رشته ای تحصیل می کنن که جامعه می پسنده تا در آینده شغلی داشته باشن که پر درآمد یا اینکه صرفا عنوان دانشگاه سبب میشه تو هر رشته ای درس بخونن. مسیری که متعلق بهشون نیست و به همین خاطر نه تنها هیچ وقت احساس لذت و آرامش نخواهند داشت بلکه در اون کار هم خیلی موفق نخواهند شد.

یا افرادی که دهه سوم زندگیشون رو رد کردن ولی هنوز نمی دونن دقیقا برای چه کاری ساخته شدن...

با توجه به اهمیت شناخت شخصیت، استعداد ها و علائق در تصمیم گیری برای آینده شغلی و تحصیلی پیشنهاد می کنیم قبل از گرفتن تصمیم های مهم با انجام تست های روانشناسی موجود در این بسته خودتون رو به صورت تخصصی بشناسید و سپس با توجه با تحلیل و راهکارهایی که در اختیارتون گذاشته میشه تصمیم گیری کنید.

 

بسته ی ویژه انتخاب شغل ورشته شامل چه آزمون هایی می شود؟

تست رفتار شناسی دیسک

یکی از تست های پر کاربرد در زمینه خودشناسی شغلی در دنیاست که عموما توسط افراد یا سازمان ها برای شناخت بیشتر از آن استفاده می شود. از این تست برای استخدام، جایگزینی درست افراد در سازمان ها ، مشاوره های شغلی و تحصیلی، تیم سازی و موارد دیگر کاربرد دارد.

با  انجام نسخه پیشرفته این تست در وبسایت ای سنج علاوه بر توصیف کلی شخصیت، نقاط ضعف و قوت، استرس های شما به همراه راهکار، انگیزه ها، شخصیت شما در روابط عاشقانه، پتانسیل های رفتاری، مشاغل مناسب و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرد.

 

تست هوش های 9 گانه گاردنر

یکی از معتبرترین تست های استعداد شناسی که توسط مکنزی و طبق نظریه گاردنر ساخته شد. گاردنر هوش  یا توانایی های بالقوه را محدود به یک حوزه منطقی ریاضی نمی دانست و 8 هوش را مطرح کرد که بعد ها هوش نهم یعنی هستی شناسانه به آن اضافه شد.

از این تست در مصاحبه های شغلی و تحصیلی برای افراد یا سازمان ها استفاده می شود.

با انجام این تست علاوه بر تحلیل کامل هر 9 هوش در شما، راهکار و کاربرگ های برای ارتقا هوش ها دریافت خواهید کرد. همچنین مشاغل مناسب و سبک های یادگیری مناسب شما معرفی می شود.

تست رغبت سنج استرانگ

آزمونیست که به شما کمک می کند علائق و رغبت های خود را به طور کامل بررسی کنید و از میان صدها شغل و رشته ی موجود، موارد مناسب خودتان را شناسایی کنید.

از این تست در مشاوره های شغلی و تحصیلی در سراسر دنیا استفاده می شود.

با انجام نسخه ی پیشرفته ی این تست علاوه بر ارزیابی رغبت های کلی، تحلیلی از 3 اولویت اصلی، زیرمولفه های هر گروه، مشاغل مناسب شما، ارائه مقیاس های سبک فردی، و نهایتا مشاغل و رشته های پیشنهادی دریافت می کنید.

تست هوش کتل فرم A

یکی از تست های پرکاربرد برای سنجش هوش که توسط ریموند کتل ساخته شده است.از این تست در سراسر دنیا برای ارزیابی هوش سیال استفاده می شود.

با انجام نسخه پیشرفته این تست علاوه بر آگاهی از هوشبهر خود ، از میزان هوش خود در مقیاس های دیگر، تحلیل کلی نمره هوش ، افراد مشهور با هوشبهر مشابه شما، هوش شما در مقایسه با سایر کشور ها و بسیاری موارد دیگر آگاه شوید.

تست شخصیت کارآفرین

آزمونیست که شخصیت شما را از حیث توانایی کارآفرینی بررسی می کند. با انجام این تست پتانسیل کارآفرینی را در 8 زمینه  ارزیابی کنید، برای هر کدام تحلیل تخصصی به همراه معرفی فیلم و کتاب دریافت کنید.

خرید بسته خودشناسی چه مزیت هایی دارد؟

با خرید این بسته علاوه بر شناخت کامل شخصیت شغلی خود، استعدادها و علائق خود را شناسایی کنید، توانایی کارآفرینی را در خود ارزیابی و نهایتا از میزان هوش خود آگاه شوید. 

توجه کنید که تمامی تست های موجود در این بسته نسخه ی پیشرفته و پولی هستند.

همچنین در همه زمینه ها راهکارهایی برای ارتقا فردی دریافت می کنید.

خرید این بسته از لحاظ اقتصادی به صرفه می باشد، اگر شما در حالت خارج از این پکیج بخواهید همه ی این تست ها با تحلیل پیشرفته را داشته باشید هزینه آن در حدود 165 هزار تومان می شود،

در صورتی که بسته ی انتخاب شغل و رشته را می توانید فقط با 115 هزار تومان تهیه کنید و تجربه ی شیرینی از شناخت خود داشته باشید.

 

 
 

 

 

165000 تومان
115000 تومان

پیشنهاد سازمانی

برای انجام تست مورد نظر با تعداد بالا و امکانات بیشتر کلیک کنید...

میخوای تست ها رو به صورت فردی انجام بدی یا از یک گروه تست بگیری؟
گروهی فردی