بسته  هوش شناسی

بسته هوش شناسی

ارزیابی کامل هوش و استعداد به همراه تخفیف ویژه، با انجام تست های روانشناسی پیشنهاد شده در این پکیج علاوه بر شناخت کامل هوش های خود، تمرین و راهکارهایی برای تقویت هوش ها دریافت کنید...

ارزیابی کامل هوش و استعداد به همراه تخفیف ویژه، با انجام تست های روانشناسی پیشنهاد شده در این پکیج علاوه بر شناخت کامل هوش های خود، تمرین و راهکارهایی برای تقویت هوش ها دریافت کنید...


197000 تومان
167000 تومان
تعداد نظرات 0
امتیاز 5 / 5

آیا من فرد باهوشی هستم؟

اصطلاح هوشبهر  یا ضریب هوشی اولین بار در قرن  بیستم مطرح شد و پس از آن آزمون هایی برای ارزیابی هوش توسط نظریه پردازان دیگر ساخته شد.

با توجه به نظریات متفاوت برای هوش تعاریف مختلفی وجود داشت اما عموما هوش را با توانایی های منطقی ریاضی می سنجیدند که بعدها گاردنر در  نظریه خود مفهوم سنتی هوش را رد کرد و هو شهای 8 گانه را مطرح کرد. گاردنر معتقد بود افراد پتانسیل های بسیاری دارند، شاید فردی هوش منطقی ریاضی پایین اما هوش کلامی بالا داشته باشد. بعد ها یک هوش نهم به نام هوش هستی گرا به آن 8 هوش اضافه شد.

این های مقدمه ای بود بر اینکه بدانید برای ارزیابی هوش  صرفا اتکا به یک زمینه درست نیست و بهتر است توانایی های بالقوه خود را به صورت مجموعه ای ارزیابی کنید.نکته ی دیگر اینکه برخلاف تصور عموم هوش در زمینه هایی با تمرین و ممارست قابل افزایش است.

در این بسته علاوه بر ارزیابی هوش منطقی ریاضی خود با دو آزمون که ارزش یکسان اما سوالات متفاوتی دارند، استعداد های خود را براساس نظریه گاردنر بررسی می کنید .از میزان هوش هیجانی یا عاطفی خود آگاه می شوید و نهایتا بسته هایی تمرینی برای ارتقا هوش منطقی ریاضی دریافت خواهید کرد.


بسته ی ویژه هوش شناسی شامل چه آزمون هایی می شود؟


تست هوش کتل فرم A و B
دو فرم موازی از یک تست هوش که سختی و تعداد سوالات مشابه دارد اما محتوای سوال ها با هم متفاوت است.

تست کتل نابسته به فرهنگ است به این معنی که در هر کشوری با هر زبانی قابلیت اجرا دارد. با انجام دو فرم از این تست به فاصله ی چند روز و گرفتن میانگین دو نمره ی به دست آمده بدون اینکه بعد از انجام یک بار تست اثر یادگیری وجود داشته باشد، می توانید از هوشبهر خود مطمئن شوید.
از این تست در مصاحبه های استخدامی و ارزیابی هوش سیال در کارهای بالینی استفاده می شود.

با انجام نسخه پیشرفته این تست ها علاوه بر تحلیل تخصصی، اطلاعات جالبی درباره هوش خود در مقایسه با سایر افراد دریافت خواهید کرد.

تست هوش های 9 گانه گاردنر
یکی از معتبرترین تست های استعدادیابی در جهان محسوب می شود. از این تست در مشاوره های شغلی و تحصیلی استفاده می شود و انجام آن را به هرکسی که به دنبال شناخت بیشتر پتانسیل های بالقوه خود هست توصیه می کنیم.
با انجام نسخه ی پیشرفته این تست علاوه بر تحلیل تخصصی در هر 9 هوش موجود، راهکار و تمریناتی برای ارتقا هر هوش دریافت کنید.

تست هوش هیجانی بارآن
شما را در روابط بین فردی بررسی می کند و با ارزیابی 15 متغیر تاثیر گذار بر هوش عاطفی، تحلیلی دقیق و کامل از میزان EQ به شما می دهد.
از این تست در پژوهش ها، مصاحبه های استخدامی، مشاوره های شغلی و بالینی استفاده می شود.

بسته های هوشیار 1 و 2 

تمرین هایی برای ارتقا هوش منطقی، ریاضی، تجسمی که از منابع معتبر بین المللی تهیه شده است. در هر بسته 30 تمرین هوش و پس از آن پاسخ ها به همراه توضیح قرار گرفته است. 

خرید بسته هوش شناسی چه مزیت هایی دارد؟

با خرید این بسته علاوه بر ارزیابی هوش ها و استعداد هایتان، تمرین هایی برای تقویت هوش منطقی، هیجانی، و هوش های 9 گانه دریافت می کنید.
خرید این بسته از لحاظ اقتصادی به صرفه می باشد.

 
 

 

 

با توجه به اینکه این تست ها طی فرآیندی علمی و با آزمون و خطای بسیار ساخته شدند به صورت کلی نتایج قابل اتکایی دارند اما به خاطر داشته باشید که هوش مفهوم گسترده ایست و

برای بهبود نتایج تست هوش، می‌توانید روش‌های مشخصه‌ای از جمله مراقبت از سلامتی ذهنی و فیزیکی، ممارست تمرکز و حل مسائل، خواندن و یادگیری بهینه را به کار ببرید.

تست‌های هوش برای محدوده‌های مختلف از جمله آکادمیک، شغلی، خدمات اجتماعی ، استخدام و ... کاربرد دارند.

بله، نتایج تست هوش ممکن است با گذر زمان و تغییر شرایط فرد تغییر کنند. هوش فرد یکی از ویژگی‌های قابل تعامل با محیط و تجارب است.

197000 تومان
167000 تومان

پیشنهاد سازمانی

برای انجام تست مورد نظر با تعداد بالا و امکانات بیشتر کلیک کنید...

سلام، جز کدوم دسته از کاربران ای سنج هستید؟
قدیمی جدید