تست قصه عشق (LSS)

تست قصه عشق (LSS)

تست قصه عشق (LSS) استرنبرگ یکی از معروف ترین ابزارهای مشاوره ازدواج  است که در مورد «نیازها»، «تمایلات» و «انگیزهای پنهان» شما در روابط عاشقانه، اطلاعات ارزشمندی  ارائه می دهد. تفسیر اختصاصی و پیشرفته تست قصه عشق را می توانید به صورت «فردی و زوجی» دریافت کنید.

 

 

تست قصه عشق (LSS) استرنبرگ یکی از معروف ترین ابزارهای مشاوره ازدواج  است که در مورد «نیازها»، «تمایلات» و «انگیزهای پنهان» شما در روابط عاشقانه، اطلاعات ارزشمندی  ارائه می دهد. تفسیر اختصاصی و پیشرفته تست قصه عشق را می توانید به صورت «فردی و زوجی» دریافت کنید.

 

 


تعداد انجام 17590
تعداد سوالات 100 سوال
رده سنی بزرگسالان - نوجوانان
زمان تقریبی 25 دقیقه
تعداد نظرات 20
امتیاز 5 / 4.9

چرا تست قصه عشق را انجام بدیم ؟

کمک به درک رابطه بین خود و شریک عاطفیتان:

تست قصه عشق LSS می تواند به شما کمک کند تا درک بهتری از عشق، روابط و صمیمیت میان خود شریک عاطفیتان بدست بیاورید.

بالا بردن کیفیت رابطه:

با انجام این تست، چون با نگرش ها و باورهای خود و شریک عاطفیتان نسبت به عشق آگاه می شوید، می توانید بر روی بهبود مهارت های بین فردی خود و ایجاد روابط سالم تر کار کنید.

 آشنایی با زمینه های رشد و ارتقا فردی:

تست قصه عشق LSS می تواند به شما کمک کند تا زمینه های رشد و توسعه شخصی را در روابط خود پیدا کنید و آن ها را در رابطه تان به کار بگیرید و این موضوع منجر به بهبود ارتباطات، اعتماد و رضایت کلی از رابطه شود.

 نوعی درمان اثربخش:

تست قصه عشق LSS می تواند ابزار ارزشمندی برای درمانگر شما باشد تا به شما کمک کند تا در بهبود مهارت ها و روابط بین فردی خود کار کنید.

 

تست روانشناسی قصه عاشقانه LSS چیست؟

تست قصه عشق (LSS) یک تست روانشناختی است که برای ارزیابی نگرش ها و باورهای افراد در مورد روابط عاشقانه استفاده می شود. محتویات این تست شامل یک سری سوالات بر اساس یک داستان عاشقانه برای تعیین نگرش فرد نسبت به عشق، روابط و صمیمیت است.

تست قصه عشق می تواند به شناسایی الگوهای رفتاری و فکری کمک کند که ممکن است بر توانایی فرد برای ایجاد و حفظ روابط سالم تأثیر بگذارد. از از این تست معمولاً در مشاوره و روان درمانی استفاده می شود تا به افراد کمک کند دیدگاه خود را در مورد عشق و روابط درک کنند و مهارت های بین فردی خود را بهبود بخشند.

تست داستان عشق (LSS) در غالب یک داستان، رابطه عاشقانه بین دو نفر را توصیف می کند. سپس از آزمون دهنده یک سری سوالات در مورد شخصیت ها، اعمال، افکار و احساسات آنها پرسیده می شود. سؤالات می توانند باز یا چند گزینه ای باشند و برای استخراج اطلاعات در مورد نگرش ها و باورهای فرد در مورد عشق، روابط و صمیمیت طراحی شده اند.

 

نکاتی در مورد تست قصه عشق

  1. تست داستان عشق بینش منحصر به فردی را در مورد نگرش ها و باورهای افراد در مورد عشق و روابط ارائه می دهد: تست عشق می تواند به افراد کمک کند نظرات خود را در مورد عشق، روابط و صمیمیت بهتر درک کنند و می تواند الگوهای رفتار و افکاری را نشان دهد که ممکن است بر زندگی آنها تأثیر بگذارد.

  2. ممکن است در درمان مورد استفاده قرار گیرد: تست قصه عشق LSS معمولاً در جلسات مشاوره و روان درمانی استفاده می شود تا به افراد کمک کند مهارت ها و روابط بین فردی خود را بهبود بخشند.

  3. یک ابزار مناسب برای همه نیست: نمرات داستان عشق LSS باید در زمینه بهزیستی کلی ذهنی و عاطفی فرد مورد بررسی قرار گیرد و نباید برای نتیجه‌گیری قطعی در مورد توانایی‌ها یا پتانسیل خود فرد مورد استفاده قرار گیرد.

  4.  بر اساس یک داستان فرضی است: تست قصه عشق شامل پرسیدن سؤالاتی در مورد یک داستان رمانتیک فرضی است که می تواند برای به دست آوردن اطلاعاتی در مورد نگرش ها و باورهای فرد بدون فشار بحث در مورد تجربیات شخصی خود استفاده شود.

  5. از این تست می توان برای شناسایی زمینه های رشد شخصی استفاده کرد: با به دست آوردن درک بهتر از دیدگاه های خود در مورد عشق، روابط و صمیمیت، افراد می توانند برای بهبود مهارت های بین فردی خود و ایجاد روابط قوی تر تلاش کنند.

نظرات کاربران

خانم 4 ساعت پیش

بسیارعالی ، موافقم با تفاسیر و نمره هایی که کسب کردم

آقا 1 روز پیش

خیلی جالب بود

3 روز پیش

سایتون عالی

2 ماه پیش

عالی بود

آقا 2 ماه پیش

سوالهای خوبی بود.ممنونم

2 ماه پیش

عالی بود👌

خانم 2 ماه پیش

بعد از انجام تست لازم میدانم چند نکته درباره ی جوابها بدهم. 1- تفسیر تست بسیار خوب بود حس قضاوت گری نداشت و اجازه میداد به راحتی مطلب اصلی را درک کنیم 2-جوابهای ممتنع به نظر کمک ویژه ای به نتیجه نمیکند با اینکه بسیاری از مخاطبان این تستها احتمالا مجردند و تجربه ی خیلی جزیی از رابطه ندارند و بخشی از پاسخ ها بر این اساس یا بر اساس تصوراتشان است. 3-انتظار جمع بندی و تفسیر کلی داشتم که در نهایت کمک کند ما دقیقا یک کانسپت از جایگاه خود در رابطه عاطفی داشته باشیم. به طور کلی یکی از تست های راضی کننده و قابل توجه بود که بسیار نکات قابل توجهی داشت با تشکر.

2 ماه پیش

عالی

3 ماه پیش

عالیه

3 ماه پیش

عالی بود

تست قصه عشق یک آزمون روانشناختی است که برای ارزیابی نگرش ها و باورهای فرد در مورد روابط عاشقانه استفاده می شود. این تست شامل پرسیدن یک سری سوالات در مورد یک داستان رمانتیک فرضی و سپس تجزیه و تحلیل پاسخ ها برای تعیین نگرش فرد نسبت به عشق، روابط و صمیمیت است.

تست قصه عشق می تواند بینشی در مورد دیدگاه های یک فرد در مورد عشق، روابط و صمیمیت ارائه دهد و می تواند به شناسایی الگوهای رفتاری و فکری که ممکن است بر توانایی آنها در ایجاد و حفظ روابط تأثیر بگذارد کمک کند.

بله، تست قصه عشق LSS معمولاً در مشاوره و روان درمانی برای کمک به افراد برای بهبود مهارت‌ها و روابط بین فردی خود استفاده می‌شود.

تست قصه عشق LSS شامل یک داستان عاشقانه نوشته شده است که رابطه عاشقانه بین دو نفر را توصیف می کند. سپس از آزمون شونده یک سری سوالات در مورد شخصیت ها، اعمال، افکار و احساسات آنها پرسیده می شود. سوالات برای جمع آوری اطلاعات در مورد نگرش ها و باورهای فرد در مورد عشق، روابط و صمیمیت طراحی شده اند.

خیر، نتایج تست قصه عشق باید در زمینه بهزیستی کلی ذهنی و عاطفی فرد در نظر گرفته شود و نباید برای نتیجه گیری قطعی در مورد توانایی ها یا پتانسیل فرد برای موفقیت در روابط استفاده شود.

سلام، جز کدوم دسته از کاربران ای سنج هستید؟
قدیمی جدید