تست شخصیت شناسی نئو | رایگان مدت محدود

بهره هوشی شما

در این بخش طبقه هوشی شما براساس طبقه بندی استاندارد هوش مشخص شده است.

طبقه بندی از لحاظ هوش
درصد جمعیت
بهره هوشی
نابغه سرآمد
-
160 یا بیشتر
نابغه
-
145 تا 159
تیز هوش
-
130 تا 144
باهوش
-
120 تا 129
متوسط قوی
-
110 تا 119
متوسط
-
90 تا 109
مرزی
-
70 تا 89
آموزش پذیر
-
50 تا 69
تربیت پذیر
-
26 تا 49
حمایت پذیر
-
25 و پایین تر

بهره ی هوشی شما برابر با 122 می باشد. همانطور که در جدول ملاحظه می کنید، طبق این نمره شما در طبقه ی افراد باهوش قرار دارید. می توان گفت شما از لحاظ هوشی در سطحی بالاتر از سطح متوسط جامعه قرار دارید.


جایگاه شما در جامعه

شما از بهره هوشی خوبی برخوردارید. به طوری که از 68 درصد از افراد جامعه بالاتر هستید. شما از توانایی استدلال، حل مساله و قضاوت منطقی مناسبی برخوردارید. همین باعث می شود که در هنگام روبه رو شدن با مشکلات بتوانید راه حل های مناسبی پیدا کنید، با این حال لازم است در این گونه موارد توجه بیشتری به تجربیات خود و مشورت های دیگران داشته باشید. به طور کلی به نظر می رسد شما در یادگیری مطالب مختلف توانمندی خوبی دارید و با تلاش و پشتکار مناسب قادر خواهید بود که به وضعیت شغلی و تحصیلی خوبی در زندگی دست پیدا کنید.

پیشنهاد ای سنج

تست هوش چندگانه گاردنر - مک کنزی (MII)

تست هوش ریون تنها بخشی از هوش غیرکلامی شما را می سنجد. برای سنجش هوش خود در ابعاد 9 گانه آن(هوش موسیقیایی، هوش ریاضی، هوش بین فردی، هوش طبیعت گرا، هوش جنبشی، هوش کلامی، هوش درون فردی، هوش تجسمی و هوش طبیعت گرا) از تست هوش گاردنر استفاده نمایید.

شروع آزمون

پیشنهاد ای سنج

تست اختلالات روانی SCL-90

سلامت روان بزرگترین دارایی هر فرد است و تاثیر مستقیم بر کیفیت زندگی و سلامت جسمی دارد. با انجام این تست می توانید علاوه بر چکاپ سلامت روان، تحلیل تخصصی و راهکار های درمانی دریافت کنید.

شروع آزمون

پیشنهاد ای سنج

تست رغبت سنج تحصیلی و شغلی استرانگ

تست بین المللی رغبت سنج تحصیلی شغلی استرانگ با تفسیر کامل و منحصر به فرد برای نخستین بار توسط متخصصین ای سنج تهیه شده است. این به شما کمک می کند تا بتوانید توانایی ها و استعداد های خود را بر اساس علائق خود هدایت کنید. با این تست می توانید گام بلندی برای موفقیت و پیروزی خود در مسیر شغلی و زندگی بردارید.

شروع آزمون

اطلاع از جدیدترین آزمون ها و تخفیف ها در اینستاگرام ایسنج