تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

تست تشخیص اوتیسم منتشر شد

پست وبلاگی
سوء استفاده جنسی از پسران مدت مطالعه: 8 دقیقه
مهدی کلهر 21 خرداد 1398 مدت مطالعه: 8 دقیقه

سوء استفاده جنسی از پسران

تجاوز جنسی ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد، فارغ از سن، گرایش جنسی یا هویت جنسی، ممکن است مردان و پسرانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته اند، همان احساسات و واکنش های مشابه سایر بازماندگان حمله جنسی را داشته باشند، اما به دلیل نگرش های اجتماعی و کلیشه های مربوط به مردانگی حتی با چالش های بیشتری روبرو شوند. در این مقاله حقیقت هایی را در رابطه با سوء استفاده جنسی از کودکان پسر را بررسی می نماییم:

نشانه های سو استفاده جنسی

سو استفاده جنسی با برخی تغییرات رفتاری و احساسی همراه است؛ برخی از نشانه های سو استفاده جنسی عبارت اند از:

تغییرات احساسی

 • تمایل به سکوت
 • رفتار سرد
 • گریه کردن بدون دلیل مشخص
 • شب ادراری
 • پرسیدن سوالاتی در خصوص رازداری
 • پرخاشگری بدون دلیل مشخص
 • دیدن خواب های بد یا کابوس
 • وابستگی بیشتر به مادر یا پدر

تغییرات رفتاری

 • عدم تمایل به بازی کردن
 • اجتناب از حضور در برخی مکان ها
 • اجتناب از دیدن برخی افراد
 • تجربه مشکلات خواب
 • افت عملکرد تحصیلی

نشانه های جسمانی

 • احساس درد به هنگام دستشویی رفتن
 • قرمز شدن یا زخم شدن اندام جنسی یا مقعد
 • سخت راه رفتن
 • مشکل در نشستن
 • کبودی در برخی اندام ها مانند ران و ...
 • ابتلا به عفونت
 • ابتلا به عفونت های جنسی
 • و...

تجاوز به پسران

بخش زیادی از قربانیان تجاوز جنسی یا سایر حوادث خشونت جنسی مرد می باشند. به لحاظ تاریخی، تصور می شد که تجاوز جنسی فقط علیه زنان انجام می شود. این اعتقاد هنوز در برخی از نقاط جهان وجود دارد.  امروزه تجاوز به پسران بیشتر از گذشته مورد بحث قرار گرفته است.

ممکن است برای قربانیان مرد گزارش حمله جنسی که تجربه کرده اند دشوار باشد. غالباً ، قربانیان مرد مانند زنان و حتی بیشتر سعی می کنند بزه دیدگی خود را پنهان کرده و انکار کنند، مگر اینکه آسیب جدی جسمی داشته باشند. پسران هنگامی که به دنبال خدمات پزشکی یا بهداشت روان هستند ممکن است در توضیح آسیب های خود بسیار مبهم باشند. در ادامه 7 باور غلط در رابطه با سوء استفاده جنسی به پسران را با هم مرور می کنیم. حتما در ادامه این مقاله 7 مورد را به دقت بخوانید.
درک این واقعیت ها می تواند بخشی از مشکلات ناشی از این آسیب را کاهش دهد.

سوء استفاده جنسی از پسران

7 باور غلط در مورد  سوء استفاده جنسی از پسران

 باور غلط (1) - پسران نمی توانند مورد آزار جنسی قرار بگیرند.

همه تا حدی این باور را در ذهن خود می پرورانند که مردان قربانی نیستند. این مسئله برای اجتماعی شدن جنسیت مردانه اساسی است و پسران خیلی زود در زندگی آن را انتخاب می کنند. باور اول حاکی از آن است که پسر یا مردی که مورد استفاده جنسی یا آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است، هرگز "یک مرد واقعی" نخواهد بود. جامعه ما انتظار دارد که مردان بتوانند از خود محافظت کنند. مردان موفق به تصویر کشیده شده اند که هرگز از نظر جسمی یا روحی آسیب پذیر نیستند.

خواه با این تعریف از مردانگی موافق باشید یا نه، پسران مرد نیستند. آنها کودک هستند. آنها ضعیف تر و آسیب پذیرتر از کسانی هستند که از آنها سوء استفاده جنسی می کنند. افراد متجاوز از قدرت و توانایی بیشتر خود برای دستکاری یا وادار کردن پسران به تجارب جنسی ناخواسته و سکوت استفاده می کنند. این کار معمولاً از جایگاه اقتدار (مثلاً مربی، معلم) یا مقام (مثلاً پسر عموی بزرگتر، ورزشکاران) و با استفاده از هر وسیله ای برای کاهش مقاومت انجام می شود.

برخی از عناصر مورد استفاده توسط تجاوزکاران عبارتند از؛ توجه، امتیازات ویژه، پول یا سایر هدایا، وعده ها یا رشوه ها، حتی تهدیدهای صریح.

آنچه در کودکی برای هر یک از ما اتفاق می افتد نیازی به تعریف بزرگسالان یا مردان ندارد. لازم به یادآوری است که از هر 6 پسر قبال از 18 سالگی 1 نفر مورد سوء استفاده جنسی قرار  می گیرد. 

 باور غلط (2) - تقصیر خودش بود

این باور به این اشاره دارد که اگر پسری مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفت، خودش خواسته و یا از آن لذت برده است. درک این نکته مهم است که مردان می توانند با نعوظ یا حتی ارگاسم به تحریک جنسی پاسخ دهند - حتی در موقعیت های جنسی آسیب زا یا دردناک. این فقط نحوه کار بدن و مغز مردان است. کسانی که از پسران استفاده جنسی می کنند این را می دانند. آنها اغلب با گفتن اینکه او خودش خواست و از این کار لذت برد،  برای حفظ پنهان کاری و ادامه سوء استفاده توجیه می کنند. 

اما این درست نیست پسران به دنبال سوء استفاده جنسی یا استثمار نیستند. این کار باعث می شود آنها به تجربه هایی دست بزنند که در آن زمان دوست ندارند یا حتی نمی فهمند.

موقعیت های زیادی وجود دارد که پسربچه پس از اینکه به تدریج با توجه، علاقه و هدایا مورد آزار قرار می گیرد، احساس می کند که چنین توجه و تجارب جنسی را می خواهد. این مساله زمانی که کودک توجه کمتری از محیط خود دریافت می کند، بیشتر می گردد.

مثال عملی

کودک پسری که مورد سوء استفاده قرار گرفته بود به روانشناس خود گفت؛ مادرم مرا دوست ندارد، آن ها به من توجه نمی کنند. اما او(پسری که به او تجاوز می کرد) همیشه مرا به باشگاه می برد. فرد قوی است و نمی گذارد در مدرسه کسی به من آسیب برساند. من بدون او نمی توانم از خودم دفاع کنم.

همانطور که می بینید مثال فوق در مورد پسری است که در معرض سوء استفاده قرار دارد. یعنی شخصی قلدر از نیازهای پسر برای توجه و علاقه به استفاده جنسی از او سو استفاده کرده است. بنابراین این باور در افراد شکل می گیرد که آن پسر خودش خواسته است که مورد سوء استفاده قر بگیرد. در صورتی که شرایط و بی توجهی این امکان را برای فرد متجاوز فراهم نموده است.

 باور غلط (3) - سوء استفاده جنسی برای پسران آسیب کمتری دارد!

این باور به این اشاره دارد که سوء استفاده جنسی برای پسران آسیب کمتری نسبت به دختران دارد.  بیشتر مطالعات نشان می دهد که اثرات طولانی مدت سوءاستفاده جنسی و آزار و اذیت می تواند برای مردان و زنان بسیار مخرب باشد. یک مطالعه بزرگ، انجام شده توسط مرکز کنترل بیماری ایالات متحده، نشان داد که سوء استفاده جنسی از پسران در برخی از موارد با آسیب روانی بیشتری همراه است.

توجه

آسیب ناشی از سوء استفاده جنسی یا تجاوز جنسی بیشتر به مواردی بستگی دارد که وابسته به جنس نیست. مهمترین این موارد عبارتند از؛

 هویت سوء استفاده کننده   
 مدت زمان سوء استفاده
 اینکه آیا کودک در آن زمان به کسی گفته است. 
 آیا کودک باور شده و به او کمک شده است.

بسیاری از پسران آسیب می بینند زیرا بزرگسالانی که می توانند آنها را باور کنند و کمک نمایند، نمی خواهند اتفاقات و آسیب های ناشی از آن را بپذیرند. این مشکلات  به ویژه شرمندگی که توسط مردان احساس می شود، را افزایش می دهد. چنین شرایطی باعث می شود تا جستجو برای کمک بسیار سخت باشد، یا حتی سالها بعد که هنوز به کمک نیاز است، از گفتن آن خودداری شود.

 باور غلط (4) - فقط مردان همجنسگرا سوء استفاده جنسی می کنند

این باور بر این فرض استوار است که اکثر مردانی سوء استفاده کننده، همجنسگرا هستند. مطالعات در مورد این سوال نشان می دهد اکثر مردانی که از پسران سوء استفاده جنسی کرده اند دگر جنس گرا بوده اند و صرفا به خاطر تمایل به مردان این کار را نکرده اند. هیچ نشانه ای وجود ندارد که نشان دهد یک مرد همجنس گرا بیشتر از سایرین از پسران سوء استفاده نموده است. حتی برخی از مطالعات بیانگر آن است که این احتمال کمتر است.

توجه داشته باشید که سوء استفاده جنسی یک رابطه جنسی نیست یک تجاوز است که درون مایه آن خشونت می باشد. مردی که از پسران سوء استفاده می کند درگیر یک رابطه همجنسگرایانه نیست. او یک بیمار است که از فرایند این عمل لذت می برد.

 باور غلط (5) - فرد قربانی احتمالا همجنس گراست

این باور بر این فرض است که پسرانی که مورد آزار و اذیت مردان قرار گرفته اند، به خاطر این بوده که نظر آن ها را جلب کرده اند، چرا که همجنسگرا هستند یا در نتیجه همجنسگرا می شوند.

در مورد چگونگی هم جنس گرایی نظریه های مختلفی وجود دارد، اما متخصصان معتقد نیستند که سوء استفاده جنسی یا تجارب زودرس جنسی در آن نقش دارد. هیچ شواهد خوبی وجود ندارد که نشان دهد کسی می تواند شخص دیگری را "همجنسگرا  یا دگرجنسگرایی" کند. گرایش جنسی یک مسئله پیچیده است و هیچ پاسخ یا نظریه واحدی وجود ندارد که توضیح دهد چرا کسی خود را به عنوان همجنسگرا، دگرجنسگرا یا دو جنسی معرفی می کند.

با این حال معمول است که پسرها و مردانی که مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند ابراز سردرگمی در مورد هویت و گرایش جنسی خود می کنند، خواه آنها را همجنس خواه، همجنسگرایانه یا دو جنسی بدانیم. بنابراین اینجا بحث تجاوز مطرح است و هیج ارتباطی بین آن و نوع رابطه جنسی وجود ندارد.

برخی از پسران و مردان از اینکه نوع رابطه جنسی شان به دلیل سوء استفاده جنسی گذشته شکل گرفته است نگرانند و همین مساله همواره آن ها را آزار می دهد. بسیاری از آن ها تعجب می کنند که آیا چیزی در مورد شان شخص مورد آزار جنسی را به خود جلب کرده است یا خیر؟ در حالی که این ترسها قابل درک هستند اما واقعیت ندارند.

بسیار مهم است که بخاطر بسپاریم سوء استفاده، ناشی از عدم موفقیت و عدم حفظ روابط جنسی بزرگسالان متجاوز و تمایل آن ها به کودکان است. این هیچ ارتباطی با ترجیحات یا خواسته های کودکی ندارد که مورد آزار قرار گرفته است و بنابراین نمی تواند هویت جنسی طبیعی فرد را تعیین کند. همانطور که زنانی که توسط مردان مورد تجاوز قرار می گیرند گرایش جنسی شان تغییر نمی کند در مردان نیز گرایش جنسی ارتباطی به سوء استفاده جنسی ندارد.

 باور غلط (6) - پسران توسط زنان مورد سوء استفاده قرار نمی گیرند

این باور، مانند اکثر باورهای دیگر، از تصویر مردانگی ناشی می شود. این باور نشان می که مردان نه تنها نمی توانند مورد سوء استفاده قرار بگیرند، بلکه هرگونه تجربه جنسی با دختران و به ویژه بزرگترها توسط همسالان پسر به عنوان یک مزیت تلقی می شود.

مثال عملی

 

کودکی در مراجعه خود به روانشناس بیان داشت که دوست خواهر بزرگترش او را وادار به رفتارهای جنسی کرده است. پسر گیج بود، دقیقا نمی دانست باید چه کار کند. تمایلات جنسی و باورهای دوستانش به او می گفت که می توانسته این رابطه را داشته باشد. اما حسی که او تجربه کرده بود علائم و نشانه هایی مانند تجاوز بود.

در واقع، تجارب زودرس و اجباری جنسی یا سواستفاده از افراد زیر 18 سال هرگز مثبت نیست. این ممکن است توسط خواهر بزرگتر، دوست خواهر، همسایه، عمه، مادر یا هر زن دیگری که در موقعیت قدرت است تحمیل شود. این نوع رفتار باعث سردرگمی و ناامنی می شود. این افراد با این رفتار به اعتماد، صمیمیت و احساس امنیت پسران آسیب می رسانند.

استفاده جنسی یا سوء استفاده، چه توسط مردان و چه از طرف زنان، می تواند مشکلات عاطفی و روانی دیگری به دنبال داشته باشد. در واقع استفاده به عنوان یک شی جنسی توسط یک فرد قدرتمندتر(زن یا مرد) تجربه خوبی نیست و می تواند آسیب دائمی ایجاد کند.

 باور غلط (7) - افراد قربانی در آینده خودشان متجاوز خواهند شد.

این باور بسیار خطرناک است زیرا می تواند ترس وحشتناکی را در پسران و مردان ایجاد کند. آنها نه تنها ممکن است خود سوء استفاده قرار گیرند بلکه این برچسب را بگیرند که ممکن است دیگران را مورد آزار قرار دهند. این یک نگرانی دوسویه در کودک ایجاد می کند.

متأسفانه گاهی پسران و مردانی که می گویند مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته اند به عنوان مرتکبین بالقوه تلقی می شوند تا پسرانی که نیاز به حمایت دارند. اگرچه این درست است که بسیاری از افراد متجاوز در گذشته خود قربانی بوده اند، اما بسیاری از افرادی که در کودکی مورد آزار جنسی قرار گرفته اند در بزرگسالی مشکلی نداشته اند.

حقایق کلیدی در رابطه با سوء استفاده جنسی از پسران

تا اینجا باورهای غلط در رابطه با سوء استفاده جنسی از پسران را آوردیم. در این بخش به طور خلاصه وار 7 حقیقت اصلی که باید آن ها را جایگزین باورهای غلط خود نماییم را بیان می کنیم.  

 • حقیقت اول-  مردان و پسران می توانند مورد استفاده جنسی قرار بگیرند و هیچ ارتباطی به مردانگی آنها ندارد.
 • حقیقت دوم- اگر پسری توجه شدن را دوست داشت، یا در حین آزار و اذیت جنسی برانگیخته شد، یا حتی گاهی اوقات تمایل به توجه یا تماس جنسی داشت، این بدان معنا نیست که او می خواسته یا دوست دارد مورد سو استفاده قرار گیرد.
 • حقیقت سوم- سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت جنسی به پسران / مردان و دختران / زنان از جهاتی شبیه و متفاوت، اما به همان اندازه آسیب رسان است 
 • حقیقت چهارم- پسران می توانند توسط مردان و زنان مورد آزار جنسی قرار گیرند. سوء استفاده جنسی نتیجه یک رفتار آزار دهنده است که از آسیب پذیری کودک استفاده می کند و به هیچ وجه با گرایش جنسی فرد بدرفتار ارتباط ندارد.
 • حقیقت پنجم- خواه یک فرد دگرجنسگرا، همجنسگرا یا دوجنسگرا باشد، گرایش جنسی یک پسر نه دلیل و نه نتیجه سوء استفاده جنسی است. با تمرکز بر ماهیت تجاوزی سوء استفاده جنسی به جای جنبه های تعامل، درک این امر آسان می شود که سوء استفاده جنسی هیچ ارتباطی با گرایش جنسی پسر ندارد.
 • حقیقت ششم- زنان و دختران می توانند پسران و مردان را مورد سوء استفاده جنسی قرار دهند یا به آنها تجاوز کنند. در این حالت نیز کودک به همان اندازه آسیب دیده و دچار مشکلات روانی بعدی خواهد شد.
 •  حقیقت هفتم- اکثر پسران و مردانی که مورد آزار جنسی یا تعرض قرار می گیرند ، به سوء استفاده جنسی یا تجاوز به دیگران روی نمی آورند.

بسیاری از مردانی که در هنگام تجاوز خود نیز دچار نعوظ یا انزال شده اند ممکن است گیج شده و تعجب کنند که این به چه معنی است. این پاسخهای طبیعی فیزیولوژیکی به هیچ وجه به این معنی نیست که شما از آن لذت می برید یا دوست دارید که این اتفاق برایتان بیفتد. اگر چنین مسئله ای برای شما افتاده است، بدانید که این تقصیر شما نیست و تنها نیستید. در صورت تجربه تجاوز، حتما در اولین فرصت به یک روانشناس مجرب مراجعه نموده و این اتفاق را با او در میان بگذارید.

سوء استفاده جنسی از پسران

پیامدهای تجاوز به پسران

برخی از مردانی که در بزرگسالی از حمله جنسی جان سالم به در برده اند احساس شرم می کنند و معتقدند که باید "به اندازه کافی قوی" باشند تا بتوانند با مجرم مبارزه کنند. مردانی که در کودکی یا نوجوانی مورد آزار جنسی قرار گرفتند ممکن است از مردانی که در بزرگسالی مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند، واکنش متفاوتی نشان دهند. لیست زیر شامل برخی از تجربیات مشترک مردان و پسران است که از حمله جنسی جان سالم به در برده اند. این یک لیست کامل نیست، اما ممکن است به شما کمک کند بدانید که این افراد چه تجربیات مشابهی دارند:

 •  اضطراب، افسردگی، اختلال استرس پس از سانحه، بازگشت به گذشته و اختلالات خوردن
 •  اجتناب از افراد یا مکانهایی که فرد را به یاد حمله یا سوء استفاده می اندازد
 •  نگرانی یا سوال در مورد گرایش جنسی
 •  ترس از بدترین اتفاق و داشتن احساس نا امیدی نسبت به آینده 
 • احساس اینکه "مرد نیست" یا اینکه دیگر نمی تواند بر بدن خود تسلط داشته باشد
 •  احساس عدم توانایی در استراحت و مشکل در خوابیدن
 •  احساس سرزنش یا شرمندگی از عدم توانایی
 • جلوگیری از سوء استفاده
 • کناره گیری از روابط یا دوستی ها و افزایش احساس انزوا نگرانی در مورد افشای اطلاعات از ترس قضاوت

نحوه حمایت از پسرانی که به آن ها تجاوز شده است

ممکن است برای فردی که به او تجاوز شده است سخت باشد که به کسی بگویید. ممکن است ترس داشته باشد که با قضاوت روبرو شود یا باور دیگران نسبت به او تغییر کند. برای بسیاری از بازماندگان مرد، کلیشه های مربوط به مردانگی، افشای آن برای دوستان، خانواده یا جامعه را دشوار می کند. مردان و پسران ممکن است با چالش های متفاوتی روبرو شوند به خصوص اگر این عمل توسط یک زن انجام شده باشد. در زیر چند پیشنهاد در مورد چگونگی حمایت از یک مرد یا پسری که از او سوء استفاده شده است.

 •  گوش کنید. بسیاری از افراد در بحران احساس می کنند هیچ کس آنها را درک نمی کند و جدی گرفته نمی شوند. برای بسیاری از بازماندگان دشوار است که تجاوز یا سوء استفاده شدن را فاش کنند، به ویژه به دلیل وجود
 •  احساسات آنها را تصدیق کنید. از اظهارات بیش از حد مثبت مانند "بهتر خواهد شد" یا تلاش برای مدیریت احساسات آنها ، مانند "نباید خیلی احساس بدی داشته باشید" خودداری کنید. از جملاتی مانند "من به شما ایمان دارم" یا "به نظر می رسد واقعاً کار سختی است" استفاده کنید. 
 • ابراز نگرانی کنید. با گفتن جملاتی مانند "من به شما اهمیت می دهم" یا "من اینجا برای شما هستم" به آنها بگویید که شما به آنها اهمیت می دهید. 
 • از جزئیات تجاوز نپرسید. حتی اگر در مورد آنچه اتفاق افتاده کنجکاو هستید و احساس می کنید که می خواهید آن را کاملاً بفهمید، از پرسیدن جزئیات نحوه حمله بپرهیزید. با این حال، اگر بازمانده ای تصمیم دارد این جزئیات را با شما در میان بگذارد، تمام تلاش خود را بکنید تا به روشی حمایتی و غیرقضاوتی گوش دهید. 
 • منابع مناسب را فراهم کنید. ممکن است جنبه های دیگری در زندگی مردان وجود داشته باشد که می تواند توانایی آنها را برای دسترسی به منابع و خدمات پس از تجربه تجاوز جنسی محدود کند. به عنوان مثال، مردان ترنس هنگام استفاده از مراقبت های پزشکی ممکن است با موانعی روبرو شوند. نسبت به این نگرانی ها حساس باشید و هنگام حمایت از بازمانده با تمام توان خود سعی کنید منابعی را که احساس می کنید بیشترین کمک را خواهد داشت، پیشنهاد دهید.

 

 جمع بندی ای سنج

اینها باور هایی است که همه افراد در بزرگسالی جذب آنها می شوند و همچنان در بزرگسالی آنها را می شنوند، معمولاً بدون اینکه حتی به آن فکر کنند. مطمئناً برخی از پسران و مردان ، حداقل برای مدتی آنها را باور خواهند کرد و عواقب آن را متحمل می شوند.

تا زمانی که جوامع به این باورها اعتقاد داشته باشند و آنها را از همان سالهای ابتدایی به کودکان بیاموزند، بسیاری از مردان آسیب دیده از تجارب جنسی ناخواسته مورد غفلت قرار می گیرند. بنابراین نمی توانیم بگوییم که این تقصیر کودک بوده است. هرگز کودک در چنین موقعیت هایی مقصر نیست.

 به نظر شما چه باورهای غلط دیگری در رابطه با تجاوز به پسران وجود دارد؟ با کامنت های مفید خود ما و خوانندگان ای سنج را برای درک بهتر این موضوع همراهی نمایید.

اصطلاحات مهم این مقاله

جهت نمایش بیشتر اصطلاحات کلیک نمایید

سوالات متداول

 • چگونه از پسرانی که مورد تجاوز قرار گرفته اند، باید حمایت کرد؟

  • گوش دادن به حرف های آن ها، تصدیق احساساتی که تجربه می کنند، نپرسیدن از جزئیات اتفاق آسیب زایی که رخ داده است و...
 • برخی از نشانه های جسمانی سو استفاده جنسی چیست؟

  • ورم یا قرمزی اندام های جنسی مانند مقعد، مشکل در راه رفتن یا نشستن و...
 • یک باور غلط در خصوص سو استفاده جنسی از پسران چیست؟

  • اینکه خود فرد را مقصر بدانیم.
لطفا امتیاز خود را برای این محتوا ثبت کنید

03 اردیبهشت 1403 23:10

در سن ۳ و ۵ سالگی مورد تجاوز قرار گرفتم بعد از سی سال از اون اتفاقای تلخ هنوزم بصورت غیر مستقیم میفهمم که کنایه و سرکوفت از طرف یکسری افراد میاد سمتم،یک کودک بی دفاع که توسط اون متجاوز ها سلاخی و قتل عام شد..من در سن ۵سالگی مردم ...ولی حالا که یک مرد سی و پنج ساله هستم مطمئن هستم که میخام انتقام اون کودک رو بگیرم ،میخام زجر ، تحقیر و مرگی بهشون بدم که بقیه بفهمن تجاوز به کودکان افتخار برای متجاوز و سرکوفت برای قربانی نداره

02 اسفند 1402 14:02

چون من یک مرد ترنس هستم چهار سال پیش برادرم به من تجاوز کرد و گفت موقع س‌ک‌س قبول میکنی که دختر بمونی و دیگه مثل پسرها لباس نمیپوشی! ولی من تغییر نکردم فقط ازش به شدت متنفر شدم من بعد از اون تجربه تلخ بیشتر از قبل مرد شدم

25 آبان 1402 02:02

من پسرم ۷ سالم بود که مورد تجاوز همسایه قرار کرفتم که مرد بود والان ۱۴ سالمه از نوع فیزیکی دچار مشگل دشدم میشه کمکم کنید 😭😭😭😭😭😭😭😩

19 آبان 1402 00:05

من پسرهای زیادی رو دیدم که در سن نوجوانی هستن و میان و خودشون رو‌میخوان به آدم بچسبونن و مشخصه همه جوره پا هستن .خیلی سال پیش من ۱۷ سالم بود و ی پسر همسایه داشتیم که ۱۱ سالش بود . اون از من خواست که کاری باهاش بکنم و حتی روش‌هاش رو اون بهم توضیح داد . یعنی ی جورایی اون من رو خراب کرد! بعد از اون ارتباط از خودم تردش کردم و خونمون رو هم عوض کردیم ولی بعد از ۵ سال من رو‌پیدا کرد و باز هم اومد سمتم و چون مادرش با مادرم دوست بود و چون پدر این پسر ترکشون کرده بود از من خواست هواش رو داشته باشم ، یک مدت باهم بودیم ولی دیدم دوست‌هاش ازش بزرگترن و‌چندباری خواستن با من سرش دعوا کنن که مجبور شدم ازش فاصله بگیرم .میخوام بگم همیشه این مسئله از طرف بزرگترها نیست.

20 مرداد 1402 14:46

منم‌تو۵یا۶سالگی‌موردتجاوزعمم‌قرارگرفتم‌هرچی‌میخام فراموش‌کنم‌وببخشم‌نمیشه والان‌هم‌تاثیرات‌بخودشون رومون‌گذاشته‌خدایاخودت‌کمک‌کن‌حداقل‌تاثیرات‌بدشو ازخودمون‌دورکنیم‌تاثیراتی‌که‌رومون‌نمیشه‌بگیم...😞

30 تیر 1402 01:32

من در نه سالگی مورد تجاوز قرار گرفتم الان ۲۵ سالمه و هنوز هروز بهش فکر میکنم و استرسی شدم و بیقرارم اختلال غذا شوره سر و ریزش موی سکه ای گرفتم نمیدونم چطوری از فکر این حادثه بیام بیرون

07 تیر 1402 10:02

همع ی ما بع نوعی دچار این بیماری هستیم چع درمقام قربانی چع صیاد فقط زمانی جنبع ی عملی پیدا می کنع کع این نقطع ی کوچیک رشد پیدا کنع و از کنترل ما بیرون بیاد باید علم بع این موضوع رو داشتع باشیم تا حرکت درستو انجام بدیم

21 خرداد 1402 04:37

من در ۷ .۸ سالگی مورد تجاوز جنسی دختر عمم که ۱۰ سال ازم بزرگتر بود قرار گرفتم الان بعد ۸ سال از یادم نمیره و نمیتونم فراموشش کنم و اعصابم خورد میشه که خیلی منو آزار میده و باعث شده که دچار اختلال جنسی مازوخیسم بشم وه خیلی افسردگی برام ایجاد شده 😔😔

11 خرداد 1402 07:42

من تو سن ۱۲ =۱۳ سالگی مرد تجاوز قرار گرفتم الان بعد ۹ سال همش تو زهنمه بیزی شبا خابشو میبینم اگه از متجاوز انتقام بگیرم یه روز شاید کمی ارم شم

06 خرداد 1402 13:22

من تو سین ۷ سالگی مرد تجاوز دختر عمم قرار گرفتم اون ۱۱ سال از من بزرگ تر بود حلا بعد ۱۳ سال نمیتونم فرا موشش کنم خیلی منو ازار میده 😔😔

23 اردیبهشت 1402 02:59

باورش برای خودم هم سخته چه برسه دیگران متاسفانه یک نقطه ضعف وحشتناک دست عمه ام دارم خلاصه ماجرا اینه که از رفتار و حرکات عمه می‌دونم که یه بیمار جنسی هست بلاهایی سر من میاره که بعضی وقتا بنظرم میاد خواب دیدم و واقعیت ندارد از همه وحشت ناکار من سی و هشت سالمه بچه نیستم....

23 اسفند 1401 00:41

🤣🤣🤣

25 آذر 1401 12:30

من در ۱۷سالگی مورد تجاوز قرار گرفتم ،ناخواسته باقرص خواب الان خیلی حالم خرابه بعداز ۲۰سال ک از این موضوع میگذره ،بضی ها بهم تیکه میندازن

10 آذر 1401 15:28

من در سن خیلی کم مورد تجاوز جنسی قرار گرفتم و هنوز که هنوزه وقتی به اون فکر میکنم بسیار آزار میبینم و بخش شرم آورش اینه که متجاوز دختر عمه ۲۰ سالم بود

25 آبان 1401 20:16

من خیلی زیاد مورد تجاوز قرار گرفتم.پدر و مادرم به من توجهی نمی‌کردند.همیشه تو خونه باهم دعوا و بحث میکردند.همیشه منزوی و تنها بودم.هیچ دوستی نداشتم و هنوز هم ندارم.چندین ساله تنها زندگی میکنم.همیشه افسرده،غمگین،اعتماد به نفس پایین از خودم بدم میاد،نه ازدواج کردم،نه آینده ای برای خودم میبینم،هیچکس کمکم نکرد،واقعا نمی‌دونم چکار کنم،تواین وضعیت بد گیر افتادم.

14 شهریور 1401 01:27

خواهش می کنم کسی هست کمک کنه من به تازگی فهمیدم برادرم که الان ۳۸ سال داره در سن بسیار کم مورد تجاوز جنسی توسط عمه ام قرار گرفته چند بار ازدواج ناموفق داشته آیا میشه براشکاری کرد

19 خرداد 1401 20:49

من متاسفانه به پسر کوچکی تجاوز کردم که جزو قوم‌خویش بود و سن کمی داشت من ۱۶ سالم هست و از این اتفاق ناخوشایندم بخاطر اینکه من قصد این کار را نداشتم و بخاطر بلوغ وسوسه شدم و حالا همه فهمیدند و روزگارم خراب شده

26 دی 1400 19:35

باریکالله ن باریکلالله

31 اردیبهشت 1400 02:43

اتفاق بدی که یک بار برام افتاد و عملا هیچوقت احساس خوبی دیگه نتونستم پیدا کنم، خجالت ، اعتماد به نفس پایین و هزار تا مشکل دیگه.

06 بهمن 1399 16:48

من بارها مورد تجاوز و تعرض واقع شدم و بهیچ عنوان تتوانستم از خود دفاع کنم